Privatumo politika

Naudojantis internetiniame puslapyje www.spritzvan.lt (toliau – Spritzvan) nurodytomis paslaugomis Jūsų asmens duomenų valdytojas ir tvarkytojas:

Spritzvan, IĮ
Justas Stundys
Įmonės kodas: 305685059
El. p. info.spritzvan@gmail.com

Priėmėme šią Privatumo politiką, kuri nustato, kaip tvarkome Spritzvan surinktą informaciją, kurioje taip pat pateikiamos priežastys, kodėl privalome rinkti tam tikrus Jūsų asmens duomenis, todėl prieš naudodamiesi Spritzvan, privalote susipažinti su šia Privatumo politika.

Rūpinamės Jūsų asmens duomenimis ir įsipareigojame garantuoti jų konfidencialumą ir saugumą.

Asmeninė informacija, kurią renkame:

Mes patvirtiname, kad Spritzvan lankytojų duomenys yra renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Mes taip pat taikome visos protingas technines ir administracines priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie Spritzvan lankytojus būtų apsaugoti nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Jums lankantis Spritzvan, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie Jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos Jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus.

Slapukai (angl. cookies) – tai tam tikra informacija, kuri įrašoma į Jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, Jums apsilankius Spritzvan. Slapukai leidžia serveriui rinkti informaciją iš naršyklės, todėl Jums nereikia jos iš naujo įvesti grįžus į tą interneto svetainę arba naršant nuklydus iš vieno tinklalapio į kitą. Slapukai taip pat padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia slapukai, galite rasti interneto svetainėje www.cookiecentral.com.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama Jums asmeniškai identifikuoti, o surinktus duomenis mes kontroliuojame.

Jums naršant Spritzvan, renkame informaciją apie atskirus interneto puslapius, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė Jus į svetainę ir kaip Jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Mes galime rinkti asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate:

vardą,
pavardę,
adresą,
mokėjimo informaciją ir kt.

Tai reikalinga, kad galėtume įvykdyti paslaugą.Registruotų lankytojų informacija yra saugoma tokį laiką, kuris reikalingas užsakymui/sutarčiai vykdyti, siekiant juos saugoti ne ilgiau kaip 10 (dešimt) metų arba kol pats lankytojas ją redaguoja ar paprašo pašalinti.

Kodėl mes tvarkome Jūsų duomenis?

Mūsų prioritetas yra klientų duomenų saugumas, todėl galime apdoroti tik minimalius naudotojo duomenis, tik tiek, kiek tai yra būtina Spritzvan prižiūrėti. Automatiškai renkama informacija naudojama tik galimiems piktnaudžiavimo atvejams nustatyti ir statistinei informacijai apie naudojimąsi Spritzvan gauti. Ši statistinė informacija kitaip nėra apibendrinta taip, kad pagal ją būtų galima identifikuoti bet kurį konkretų sistemos vartotoją.

Jūs galite apsilankyti Spritzvan nenurodydami mums, kas esate, ir neatskleisdami jokios informacijos, pagal kurią kas nors galėtų Jus atpažinti kaip konkretų, identifikuojamą asmenį. Galite pasirinkti nepateikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tuomet gali nepavykti pasinaudoti kai kuriomis Spritzvan funkcijomis. Vartotojus, kurie nėra tikri, kokia informacija yra privaloma peteikti, kviečiame susisiekti info.spritzvan@gmail.com.

Jūsų teisės:

Turite šias teises, susijusias su Jūsų asmens duomenimis:
būti informuotam;
susipažinti su Spritzvan saugomais Jūsų asmens duomenimis;
į Jūsų asmens duomenų ištaisymą;
prašyti pašalinti Spritzvan Jūsų turimus asmens duomenis;
į duomenų perkeliamumą.

Be to, jei esate Europos Sąjungos gyventojas, atkreipiame dėmesį, kad Jūsų informaciją tvarkome siekdami įvykdyti sutartis, kurias galime sudaryti su Jumis arba kitaip siekdami mūsų teisėtų verslo interesų, išvardytų aukščiau.

Jūsų atsakomybė:

Klientas gali pateikti užsakymą Spritzvan be registracijos, tačiau jis visuomet privalo pateikti tikslius asmens duomenis ir atsako už jų teisingumą.

Jeigu pasikeičia Jūsų pateikti duomenys, Jūs turite nedelsdamas mus apie tai informuoti elektroniniu paštu. Mes jokiu atveju nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią Jums dėl to, jog Jūs nurodėte neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų jiems pasikeitus.

Klientas privalo susipažinti su Privatumo politika.

Nuorodos į kitus interneto puslapius:
Spritzvan gali būti nuorodų į kitus interneto puslapius, kurie mums nepriklauso ir kurių nekontroliuojame. Atminkite, kad nesame atsakingi už kitus interneto puslapius ar trečiųjų šalių privatumo politiką. Raginame atkreipti dėmesį, kai išeinate iš Spritzvan ir perskaityti kiekvieno interneto puslapio, kuris gali rinkti asmeninę informaciją, privatumo politiką.

Informacijos saugumas:
Saugome informaciją, kurią pateikiate kompiuterių serveriuose kontroliuojamoje, saugioje aplinkoje, apsaugotoje nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo.
Mes laikomės pagrįstų administracinių, techninių ir fizinių apsaugos priemonių, kad apsaugotume nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, keitimo ir asmens duomenų atskleidimo, jį valdydami ir saugodami, tačiau negalime garantuoti duomenų saugumo perdavimo internetu ar belaidžiu tinklu.

Asmens duomenų atskleidimas:
Atskleisime bet kokią informaciją, kurią renkame, naudojame ar gauname, jei to reikalauja įstatymai.

Kontaktinė informacija:
Jei norite susisiekti su mumis norėdami sužinoti daugiau apie šią Privatumo politiką arba norite susisiekti bet kokiu klausimu, susijusiu Jūsų asmenine informacija, galite atsiųsti el. laišką adresu info.spritzvan@gmail.com.

Privatumo politika paskutinįkart atnaujinta 2023-01-30